Elképzeltél már egy Backstreet Boys-autót a NASCAR-ban? Ha igen, ha nem, ezen a hétvégén látni fogod!

„Backstreet’s back, alright!” – Énekelheti ezen a hétvégén, Las Vegasban a Legacy Motor Club legénysége.
A csapat ugyanis hivatalosan bejelentette, hogy a NASCAR Cup Series soron következő Pennzoil 500-án a világhírű fiúcsapat lesz a 42-es számú, John Hunter Nemechek által vezetett Toyota „főszponzora”.
A megállapodás a Live Nation és a Vibee partnersége révén jöhetett létre, aminek keretein belül a BSB vegasi Sphere-ben rendezendő, nyári koncertsorozatát népszerűsítik.
„Hihetetlenül izgatott vagyok, hogy a Backstreet Boys is a fedélzetünkön lesz Las Vegasban” – mondta Nemechek.
„A zenéjük legendás és hatalmas megtiszteltetés, hogy a Toyota Camrynken is megjelennek. Remélhetőleg jó versenyt futunk és eljuttathatjuk ezt az autót a victory lane-re, mert ahogy ők mondják: ‘I want it that way!’”
A Live Nationnel való kapcsolatnak hála a Jimmie Johnson tulajdonában lévő csapat az elmúlt években már olyan bandákkal dolgozott együtt, mint például a Creed és a Guns N’ Roses.
